7858
rtl,page-template-default,page,page-id-7858,elision-core-1.0.9,,qode-theme-ver-4.3,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
تصویر عنوان

بیمارستان دی

عملیات ساختمانی بیمارستان دی با طرح اولیه آن و رعایت طرح انطباق و با مالکیت خصوصی در سال ۱۳۶۴ با زیربنای ۱۹۶۵۶ متر مربع و در عرصه ای به مساحت ۲۸۷۹ هزار متر مربع با تعداد یک بلوک آغاز و در تاریخ ۱۴ دی ۱۳۶۹ به بهره برداری رسید.  در حال حاضر بیمارستان دی با در اختیار داشتن ۲۰۰ تخت ثابت و ۱۹۶ تخت فعال  به عنوان یک بیمارستان درجه یک عمومی، در ردیف یکی از بزرگترین مراکز در مانی تخصصی و فوق تخصصی در سطح کشور فعالیت می کند. این بیمارستان با اهداف ارتقای سطح مراقبت های تخصصی و فوق تخصصی و خدمات درمانی و جدیدترین دستگاه ها و مدرنترین امکانات، در کل کشور با کیفیت بالا و مراقبت های ویژه درمانی در محیطی استاندارد و آرام  برابر با بهترین بیمارستان های بین المللی، برای ارتقای کیفی سطح سلامت جامعه با تدوین استانداردهای بیمارستانی و ارایه بهترین الگوهای ممکن تاسیس گردید.
 چشم اندازی بر بیمارستان دی:
بیمارستان دی پیشتاز در زمینه استفاده از فناوری های نوین خدمات درمانی، توانسته  با ارایه خدمات فوق تخصصی به صورت منحصر به فرد همیشه یک قدم جلوتر از تسهیلات تعریف شده در عرصه درمانی در کشورمان باشد و با جذب نیروی کارآمد و در اختیار داشتن پزشکان و اساتید برتر و به روز بودن بیمارستان در عرصه تکنولوژی و علمی، به عنوان مطرح ترین بیمارستان فوق تخصصی منطقه شناخته شود. کما اینکه حضور اساتید برجسته و پزشکان مجرب و پرسنل متعهد، این مرکز فوق تخصصی را به عنوان نقطه امیدی برای تمامی بیماران در حیطه درمانی تبدیل کرده است. افزایش رضایتمندی، احترام، پاسخگویی و  جلب اعتماد بیماران و مراجعه بیماران داخل و خارج از کشور دلیلی بر این مدعا می باشد.