دکتر فرهاد موسی زاده | جایگذاری ایمپلنت های پستان بدون ایجاد اسکار زخم پس از عمل به روش TABA
7959
rtl,page,page-id-7959,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive
 

جایگذاری ایمپلنت های پستان بدون ایجاد اسکار زخم پس از عمل به روش TABA

بیشتر جراحان پلاستیک به شما خواهد گفت که تقویت سینه با استفاده از روش برش در سینه، به احتمال زیاد با ایجاد اسکار زخم پس از عمل همراه خواهد بود. دکتر موسی زاده با استفاده از یک روش جایگزین و ابتکاری می تواند جراحی ایپملنت پستان را به همراه ابدومینوپلاستی، بدون ایجاد اسکار و تنها از طریق برش شکم به طورهمزمان انجام دهند.
تقویت سینه از طریق برش زیر پستان همواره با اسکار زخم همراه است. دکتر موسی زاده با بهره گیری از روش تابا (Trans Abdominal Breast Augmentation, TABA) همزمان با عمل ابدومینوپلاستی و با کمک آندوسکوپ، ایمپلنت های پستان را از طریق برش شکم جایگذاری می کند. بدین ترتیب با استفاده از این تکنیک بدون ایجاد برش بیرونی در سینه، عمل پروتز پستان انجام خواهد گرفت.
بسیاری از خانم ها پس از زایمان نیاز به عمل ابدومینوپلاستی دارند، به ویژه پس از بارداری چند قلویی در زنانی که نیاز همزمان به عمل شکم و سینه دارند، روش جراحی تابا به گفته دکتر موسی زاده بهترین گزینه خواهد بود چرا که در نهایت، برش از محل سزارین پیشین خواهد بود. نتایج پس از عمل حاکی از رضایت بسیاری از زنان از انجام آن بوده است.
از مزایای دیگر انجام این تکنیک، علاوه بر اجتناب ازایجاد اسکار زخم، به میزان قابل توجهی خطر ابتلا به انقباض کپسولی (Capsular contracture) کاهش خواهد یافت. انقباض کپسول در واقع پاسخ ایمنی به اشیاء خارجی در داخل بدن است و بیشتر جراحان آن را به عنوان  عارضه خطرناک پس از جاگذاری ایمپلنت های پستان می دانند. مطالعات مختلف پژوهشگران نشان می دهد، با استفاده از این روش انقباض کپسولی به میزان ۲% کاهش یافته است. در نهایت برآیند بسیار عالی این تکنیک، آن را به عنوان روش  شناخته شده از نظر بسیار از جراحان پلاستیک ساخته است.
TABA-images
قالب وردپرس